• Step-Four
  • Step-Four
  • Step-Four
  • Step-Four
Home
Vakuový stůl Tisk Email

Vakuuová upevněnovací technika je nejlepší a cenově nejvýhodnější metoda jak upevnit tenké a elastické materiály.
Vakuuový stůl je vhodný pro CNC-Frézovací stroje, gravírovací stroje, plotry a také pro manuální opracování obrobků. Nahrazuje svěrák a jiné složité upevňovací zařízení.

  • Zkrácení dody upínání o 70%, obzvláště u tenkých materiálů
  • upevnění tenkých a elastických dílů  bez chvění
  • možnost upevnění fólií pomocí adaptéru

 

Nyní novinka: Průmyslový vakuuový stůl se dvěmi výkonnými vakuuovými pumpami ve čtyřech různých velikostech. Následujte odkaz >

K frézování nebo gravírování položte jednoduše materiál na vakuuový stůl. Nevyužitou pracovní plochu zakryjte specielní fólií. Při sériové výrobě doporučujeme práci s montážními kolíky. K profrézování materiálu nebo vyfrézování je dodávána specielní profrézovací podložka. Tato podložka zlepšuje držení a slouží jako ochrana vakuuového stolu. Umožňuje profrézování obrobku aniž by se poškodil stůl.

Je to nutností pro výrobce štítků, reklamní techniky, truhláře, zlatníky, gravírovací servisy nebo modeláře. Tyto stoly jsou využitelné také v oblasti elektroniky (vývoj a výroba plošných spojů), ve fotostudiích/Hobby fotografů (k fixaci Fotopapíru/Fólie)

Pro vakuový stůl jsou vhodné náseldující materiály: hliník měď,mosaz, zlato, stříbro, Teflon, Pom, PVC, HPVC, ECP, Transply, Plexisklo, Acryl, Acrylex, Laserply, Laserfólie, fólie, papír, dřevo, MDF, Pertinax, balsa, tvrzená pěna a mnoho jiných.

Jasnou výhodu přinášejí 4 - 0,6 mm vrty ve vrchní desce: Nezakryté díry mají díky tomu menší působení na podtlak, přesto mohou být použity při sériové produkci montážních kolíků.

 

 

Model 4530

Model 6040

Model 10060

Velikost:

450 x 300 x 35 mm

600 x 400 x 33 mm

1000 x 600 x 33 mm

Počet děr:

3312

6036

14850

Rozteč děr:

6 mm

6 mm

6 mm

Sekce:

2

2

4

Výstupy:

2

4

8

Upevnění:

5 x 6,5 mm

5 x 6,5 mm

9 x 6,5 mm

 

 

 

kompatibilní s

STEP-FOUR Frézky, Profrézovací podložka, Průmyslový vysavač

STEP-FOUR Vakuové stoly.pdf - Technický list ke stažení a tisku.

 
Copyright © 2024. STEP-FOUR.CZ. Web stránky Pixelhouse